ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie oraz poradniki pisane są w głównej mierze o modzie damskiej oraz są ze wsazaniem dla płci pięknej. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno przyjęło się że moda stworzony jest dla kobiet. Przyjęto również, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat garderoby czy też wyglądu. Kobiety myślą że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma ubrane, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi trofeami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o modzie mężczyzn. Czy moda męska w naszym kraju ma się dobrze? Znawcy mówią że największym problemem polskich marek jest koncepcja prezentacji ubrań w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupców odstrasza bardzo często stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jaki sposób coś jest pokazane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest tradycyjna koszula, jak mówią koniecznie biała oraz czarna. Kolejną taką częścią garderoby jest marynarka. Najlepsza jest taka która się prawie nie wyróżnia, pasuje wtedy bez wątpienia na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są stylowe buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki