slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające typową damę? My znamy: uczucie, bliscy oraz wyglad. Co ukrywa się pod tymi nazwami? Jakich doznań potrzebują panie? Jakich rzeczy nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze podstawowe pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć męska? Czego oczekują obie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość ceni sobie kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w głębszej relacji we własne ręce jednak nie przyjmują postawy w nieskończoność pochłoniętego mężczyzny. Jak bardzo często mawiają w połowie pragną troski, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie w sekrecie marzą o tym żeby ich facet od czasu do czasu stawiał opór, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom także lubią zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni łatwo osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy atencja kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać oczekiwaniom pięknych pań? Jak to rozegrać by być na wygranej pozycji?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe czy wielkie potrzeby, ażeby pamiętać które z nich bywają najważniejsze i na nich skup się najbardziej, nawyk bycia niedostępnym wypracujesz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to rozmowa jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację należy pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy późno po prostu gaśnie. Właśnie to czyni, że męsko-damska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna